Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní voda pánská

Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní voda pánská

Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní voda pro muže. Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní voda pánská je jako stvořená pro slunečné jarní a letní dny. Svěží aromatická vůně Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní voda pánské je určena pro elegantního muže a je ideální na denní nošení, především v teplých dnech. Svěží a lehká jako vánek - to je pánská vůně Calvin Klein Eternity Air for Men.


Voňavka Calvin Klein pánská v sobě ukrývá svěží mořské a vzdušné akordy společně s aromatickým jalovcem a šťavnatou mandarinkou. Srdcem vůně je elegantní levandule, lístky fialky a osvěžující zelené jablko. Kompozice je vystavěna na základu z ambry, mořských řas a pačuli, díky nimž je vůně velmi smyslná. Nejlepší parfémy pro muže ... máme pro vás typ na originální dárek. Kupte voňavku Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní vodu, která již na první pohled svádí k představě moře, teplého počasí, sluníčka písečných pláží.

Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní voda pánská byla představena v roce 2018. Nebojte se zaujmout zaslouženou pozornost s touto příjemnou a dlouhotrvající vůní pánské toaletní vody Calvin Klein Eternity Air for Men. Smyslní a svůdní muži. Pokud patříte do kategorie sebejistých mužů, zvolte Calvin Klein Eternity Air for Men toaletní vodu pánskou.

Složení parfému

Hlava

vzdušné tóny, jalovcové bobule, mořské tóny, mandarinka

Srdce

zelené jablko, levandule, lístky fialky

Základ

mořské řasy, pravá ambra, pačuli

Druh vůně

aromatická, vodní


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss