Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Chloé Nomade toaletní voda pro ženy

Chloé Nomade toaletní voda pro ženy

Chloé Nomade toaletní voda pro ženy. Chypre květinová vůně toaletní vody Chloé Nomade pro ženy je vhodná na každodenní nošení. Hlavu toaletní vody tvoří šťavnaté exotické liči, které po krátké chvíli doplní omamná, a přesto elegantní frézie v srdci kompozice.


Základ tvořený dubovým mechem propůjčuje vůni hloubku, svůdnost a tajemnost. Mezi neprodávanější a nejvoňavějí parfémy pro ženy určitě patří i Chloé Nomade toaletní voda pro ženy. Udělejte radost ženě, mamince, učitelce, kamarádce, sestře nebo k výročí a kupte jako dárek voňavou toaletní vodu pro ženy Chloé Nomade.

Květinové vůně patří k těm nejoblíbenějším vůním. Tato odlehčená interpretace populární parfémované vody Nomade byla představena v roce 2019. Je symbolem ženskosti toužící po svobodě. Složení parfému

Hlava

liči

Srdce

frézie

Základ

dubový mech

Druh vůně

květinová, chypre


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss