Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Chloé Chloé parfémovaná voda pro ženy

Chloé Chloé parfémovaná voda pro ženy

Chloé Chloé parfémovaná voda pro ženy. Květinové vůně parfémů patří mezi nejoblíbenější luxusní parfémy. Pro nespoutané, hravé a moderní ženy je uren chloe parfém. Chloé Chloé parfémovaná voda s květinovo-pudrovou vůní je vhodná pro denní nošení i speciální příležitosti.


Chloé Chloé parfémovaná voda pro ženy je tvořena kombinací nasládlého liči, opojné pivoňky a aromatické frézie. V srdci Chloé Chloé parfémovaná vody pro ženy je růže, konvalinka a magnólie. V základu vonné kompozice se prolíná ambrový akord a elegantní cedrové dřevo.konvalinky a magnólie. V základu vonné kompozice se prolíná ambrový akord a elegantní cedrové dřevo.

Hrdlo flakonku zdobí ručně uvázaná mašle v něžné růžové barvě. Vůně dělá radost ženám po celém světě už od roku 2008. Složení parfému

Hlava

liči, frézie, pivoňka

Srdce

magnólie, růže, konvalinka

Základ

ambra, virginský jalovec

Druh vůně

orientální, květinová


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss