Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Chloé L’Eau toaletní voda pro ženy

Chloé L’Eau toaletní voda pro ženy

Chloé L’Eau toaletní voda pro ženy. Květinová vůně Chloé L’Eau toaletní vody pro ženy pro sebevědomé ženy je určena pro denní nošení. Na úvod se vám představí šťavnytý grep v harmonické spolupráci s květem liči.


Srdce toaletní vody otevírá opojná magnolie a damašská růže se svým silně ženským projevem. Se sametovým pohlazením v závěru přichází cedrové dřevo ruku v ruce s ambrou a pižmem. Ženský růžový flakon a krabička, to je dokonalá ženskost toaletní vody Chloé L’Eau. Již na první pohled to růžová mašlička a typické „plisování“ skleněného flakonu.

Luxusní květinová vůně Chloé L’Eau je vhodná jako dárek pro ženy ke každé příležitosti. Ať už je to dárek pro ženu k narozenám, k 30, 35, k 40, k padesátinám, dárek pro učitelku, pro maminku, pro sestru, pro kamarádku. Každá žena bude nadšená z této svěží květinové vůně.

Složení parfému

Hlava

grep, květ liči

Srdce

magnólie, damašská růže

Základ

ambra, cedrové dřevo, pižmo

Druh vůně

květinová


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss