Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Chloé Nomade Absolu de Parfum parfémovaná voda pro ženy

Chloé Nomade Absolu de Parfum parfémovaná voda pro ženy

Chloé Nomade Absolu de Parfum parfémovaná voda pro ženy. Chypre dřevitá vůně Chloé Nomade Absolu de Parfum parfémované vody dámské je intenzivnější vyjádření bestsellerové parfémované vody Chloé Nomade.


Autorem vůně je Quentin Bisch. Dřevitá chypré vůně Chloé Nomade Absolu de Parfum uvedena na trh v roce 2020. Hlavu Chloé Nomade Absolu de Parfumtvoří vzácná rostlina davana. Srdce pak sladká vůně šťavnaté mirabelky. Základem jsou tóny mechového dubu, který dodává vůni bohatost a příjemnou zemitost.

Elegantní design flakonu Chloé Nomade Absolu de Parfum a nezbytný uzlík je v tmavším teplém oříškovém odstínu a přibyly zlaté cvočky, které vnáší do vůně mužské prvky. Nejoblíbenější dámské parfémy chypre dřevité vůni kupte jako dárek pro ženy. Parfém dárek potěší každou ženu k výročí, k narozeninám , k svátku. Vůně je dnes důležitým dámským i pánským doplňkem.

Složení parfému

Hlava

davana

Srdce

mirabelka

Základ

dubový mech

Druh vůně

chypre, dřevitá


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss