Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Chloé Nomade parfémovaná voda pro ženy

Chloé Nomade parfémovaná voda pro ženy

Chloé Nomade parfémovaná voda pro ženy. Chypre květinová vůně parfémované vody dámské Chloé Nomade je určena pro nespoutanou, bohémskou ženu. Chypre květinová vůně parfémované vody Chloé Nomade je ideální na denní nošení, ale i na výjimečné příležitosti.


Hlava parfému je sladce opojná mirabelka, jejíž intenzivní aroma po chvíli doplní velmi ženská a svůdná frézie. Něžnost těchto ingrediencí vyvažuje tajemně aromatický dubový mech v základu, který přidává celkové kompozici na hloubce, smyslnosti a sofistikovaném vyznění.

Originalní parfémy Chloé jsou ideální dárek pro ženu k 30, k 40, k 50, k 60, k výročí. Tato chypre květinová vůně potěší každou ženu.

Složení parfému

Hlava

mirabelka

Srdce

frézie

Základ

dubový mech

Druh vůně

květinová, chypre


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss