Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Hugo Boss BOSS Ma Vie parfémovaná voda pro ženy

Hugo Boss BOSS Ma Vie parfémovaná voda pro ženy

Hugo Boss BOSS Ma Vie parfémovaná voda pro ženy. Parfémovaná voda dámská Hugo Boss BOSS Ma Vie a její příjemná květinová vůně je určena pro moderní a elegantní ženu. Hugo Boss Woman parfém je inspirován křehkostí ženské duše.


Hlavu parfémované vody Hugo Boss Ma Vie tvoří vzácný kaktusový květ, který – stejně jako žena samotná – oplývá neobyčejnou krásou a elegancí. Jeho spojení se srdcem, ve kterém se snoubí akordy růže, frézie a růžového jasmínu, vytváří ryze elegantní kombinaci. Základem květinové vůně Boss Ma Vie je pak cedrové dřevo a další dřeviny, které celou vonnou kompozici smyslně podkreslují a vydrží na kůži po dlouhé hodiny.

Tváří vůně Boss Ma Vie se stala Gwyneth Paltrow. Mezi parfémy slavných žen lze zařadit i parfémovanou vodu dámskou Hugo Boss BOSS Ma Vie. Levné a originální parfémy nakoupíte na e-shopu z pohodlí vašeho domova.

Složení parfému

Hlava

kaktus

Srdce

frézie, růže, jasmín

Základ

dřevité tóny, cedr

Druh vůně

květinová


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss