Kvalitní značkové parfémy

Vyberte si svou vůni, která vám vyhovuje

Parfém právě pro Vás:

Báječná a dlouhodobá vůně zpříjemní Váš krásný den

Zvolte kategoriiImage

Ideální parfemy a toaletní vody pro muže i pro ženy..

Atraktivní luxusní parfémy od značkových a ověřených výrobců

Najděte si svůj parfém, který úžasně a dlouho voní

Image

Image

Image

Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pánská

Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pánská

Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pánská. Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pro muže je určena pro aktivní, elegantní a podnikavé muže. Tato aromatická vůně pro muže zaujme hned v úvodu, v němž se projevuje šalvěj v kombinaci s nezaměnitelnou vůní ozónu.


Maskulinita se poté rozvine i v srdci vonné kompozice, kdy se dostává do popředí majestátní cypřiš doprovázaný esencí levandule, muškátového oříšku a geránia. Základ vytváří akordy vzácného semiše, ambergis a esence oleje Cypriol. Mezi nejlepší parfémy pro muže patří i Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pánská. Vůně pro muže v podobě parfémované vody Calvin Klein Eternity for men Eternity for Men přichází ve variantě pro všechny muže, kteří si uvědomují význam těch nejdůležitějších životních hodnot.

Pánská vůně poskytuje komfortní pocit i při vysokých nárocích, které jim život každý den předkládá. Dodává odvahu při důležitých rozhodnutích, pokud se jedná o business ;a prohloubí jejich city, když se vrací domů jako tátové. Voňavka Calvin Klein pánská je ideálním originálním dárkem pro muže. Parfém Calvin Klein Eternity patří mezi nejlepší pánské parfémy. Parfémy pro muže levné nakoupíte z pohodlí domava na eshopu.

Složení parfému

Hlava

jablko, ozón, šalvěj

Srdce

levandule, cypřiš, muškátový oříšek, geránium Základ šáchor, semiš, kořen kosatce, pravá ambra

Druh vůně

aromatická, dřevitá


Detail produktu


Špičkové parfémy a toaletní vody pro muži i pro ženy Vám doručíme do všech velkých i malých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Olomouc, Zlín, Valašské meziříčí, Mladá Boleslav, Tábor, Benešov, Opava, Krnov, Šumperk, Třinec, České Budějovice, Klatovy, Domažlice, Tachov, Cheb, Mariánské Lázně, Kladno, Litoměřice, Chomutov, Most, Jindřichův Hradec, Jihlava Znojmo, Třebíč, Ústí nad Labem, Děčín, Turnov, Trutnov, Hodonín, Přerov nebo Mělník.

Úžasné parfemy jako krásný dárek k Vánocům či narozeninám.

OBLÍBENÉ PARFEMY:

parfémy Versace parfémy Calvin Klein parfémy Chloé parfémy Hugo Boss