Dovolená, zájezdy a letenky

Vyberte si vysněnou dovolenou a udělejte si radost. Dovolená, na kterou budete vždy rádi vzpomínat

Motto:

Můžete mít více peněz, ale nikdy nemůžete mít více času na cestování
Image

Prohlédněte si okouzlující místa a poznejte nový svět..

Velmi oblíbené dovolené nebo eurovíkendy za nejnižší ceny

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

Výlet Chorvatsko

Chorvatsko

Výlet Chorvatsko

Výlet Chorvatsko, velmi oblíbená destinace a místo pro rodinnou dovolenou. Čiré moře.


Objednejte si výhodný zájezd v Chorvatsku. Vybrat si můžete ze široké nabídky ubytování od hotelů a apartmánů s all inclusive, polopenzí nebo pouze se snídaní. Chorvatsko je země s čistými plážemi a průzračným mořem. Do Chorvatska jezdí lidé na poznávací zájezdy, ale rovněž rodiny s dětmi. Vynikající místí kuchyně a kvalitní nápoje Vás příjemně osvěží. Chorvatsko nabízí jak velmi klidná místa tak rovněž turisticky oblíbené a rušné destinace s množstvím atrakcí a historických památek, které je třeba vidět. Lidé v Chorvatsku jsou velmi přátelští a milí. Využijte i Vy příležitost k návstěvě této lokality a využijte naší akční nabídky za nejlepší, nejlevnější možné ceny. Přestože, jsou naše zájezdy do Chorvatska velmi levné, úroveň služeb a servisu je velmi vysoká.


Podrobné informace

Vyberte si kvalitní a úžasnou zimní či letní dovolenou, kterou si dokonale užijete a na kterou budete velmi dlouho vzpomínat. Doprava je buď autobusem, letecky nebo kombinovanou dopravou. Vhodně zvolená dovolená s přáteli, rodinná dovolená nebo poznávací dovolená s baťůžkem na zádech (tvz. Backpackers) rozšíří vaše znalosti o vzdálených zvyklostech a kulturách. Objevte krásné písečné pláže tropických oceánů a moří, zasněžené hory a báječné upravené sjezdovky nebo úžasnou architekturu velkoměst a zejména světoznámých památek s bohatou historií.

V naší nabídce naleznete nejlepší dvou, tří, čtyř i pětihvězdičkové hotely, apartmány a bungalovy s kvalitní stravou se snídaní, all inclusive či s polopenzí, s bazenem a skluzavkami (tobogány různé délky a různého sklonu) a také s dokonalou službou a skvělým servisem pro seniory a lidi, kteří hledají pohodlí a luxus, stejně tak velmi levné a přesto čisté a kvalitní ubytování pro studenty a mladé lidi, kteří chtějí cestovat s nejnižšímy náklady za nejlevnější cenu a s některými službami zcela zdarma nebo za zlomek ceny běžné. Na diskuse na ubytování jsou velmi kladné a mají výborné recenze a hodnocení Různorodá kuchyně a všemožné chutě exotických i evropských kuchyní Vám učarují. Velmi výhodné jsou často využívané zájezdy First minute, Last Minute nebo Eurovíkendové zájezdy do evropských metropolí. Leden, únor, březen, duben, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, každý měsíc v roce máme pro Vás připraveny ty nejlepší letenky, zájezdy a dovolené do celého světa za akční ceny ve slevě.

Zájezdy od českých i německých CK (cestovních kanceláří). Rovněž možnost sjednání cestovního pojištění.