Dovolená, zájezdy a letenky

Vyberte si vysněnou dovolenou a udělejte si radost. Dovolená, na kterou budete vždy rádi vzpomínat

Motto:

Můžete mít více peněz, ale nikdy nemůžete mít více času na cestování
Image

Prohlédněte si okouzlující místa a poznejte nový svět..

Velmi oblíbené dovolené nebo eurovíkendy za nejnižší ceny

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

Prázdniny Německo

Německo

Prázdniny Německo

Prázdniny Německo, ekonomicky nejsilnější země Evopy, zámky, hrady a úžasné hory.


Objednejte si dovolenou a prázdniny v Německu a poznejte jednu z největších zemí v Evropě. Německo je země s dlouhou historií a velmi vyspělou kulturou. Na území Německa naleznete jak vysoké hory tak mnoho údolý a řek. Velmi vyhledávaná místa na dovolenou v Německu jsou alpská průzračná jezera s chladnější vodou, ale také samotné Alpy, kde se můžete vydat na lení pěší tůry, na kolo nebo v zimních měsících využít zasněžených a perfektně upravených alpských sjezdovek. Města jako Berlín, Mnichov nebo Hamburg nabízí nepřeberné množství historických budov, kaváren, restaurací a míst pro sportovní i společenskou zábavu. Na prázdninách v Německu si každý vybere a užije to co ho skutečně baví. Samostatnou kapitolou je potom poznávací dovolená se zaměřením na hrady a zámky, kterých se v Německu nachází velmi mnoho.


Podrobné informace

Vyberte si kvalitní a úžasnou zimní či letní dovolenou, kterou si dokonale užijete a na kterou budete velmi dlouho vzpomínat. Doprava je buď autobusem, letecky nebo kombinovanou dopravou. Vhodně zvolená dovolená s přáteli, rodinná dovolená nebo poznávací dovolená s baťůžkem na zádech (tvz. Backpackers) rozšíří vaše znalosti o vzdálených zvyklostech a kulturách. Objevte krásné písečné pláže tropických oceánů a moří, zasněžené hory a báječné upravené sjezdovky nebo úžasnou architekturu velkoměst a zejména světoznámých památek s bohatou historií.

V naší nabídce naleznete nejlepší dvou, tří, čtyř i pětihvězdičkové hotely, apartmány a bungalovy s kvalitní stravou se snídaní, all inclusive či s polopenzí, s bazenem a skluzavkami (tobogány různé délky a různého sklonu) a také s dokonalou službou a skvělým servisem pro seniory a lidi, kteří hledají pohodlí a luxus, stejně tak velmi levné a přesto čisté a kvalitní ubytování pro studenty a mladé lidi, kteří chtějí cestovat s nejnižšímy náklady za nejlevnější cenu a s některými službami zcela zdarma nebo za zlomek ceny běžné. Na diskuse na ubytování jsou velmi kladné a mají výborné recenze a hodnocení Různorodá kuchyně a všemožné chutě exotických i evropských kuchyní Vám učarují. Velmi výhodné jsou často využívané zájezdy First minute, Last Minute nebo Eurovíkendové zájezdy do evropských metropolí. Leden, únor, březen, duben, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, každý měsíc v roce máme pro Vás připraveny ty nejlepší letenky, zájezdy a dovolené do celého světa za akční ceny ve slevě.

Zájezdy od českých i německých CK (cestovních kanceláří). Rovněž možnost sjednání cestovního pojištění.