Velmi kvalitní a chutné granule pro psy a kočky

Vyberte si značkové nejlepší psí a kočičí granule za nejlevnější ceny na internetu a objednejte si online přes náš e-shop

On-line e-shop:

Potřeby pro pejsky a kočičky
Image

Vyberte pro svého psa či kočičku to nejlepší..

Kvalitní a ověřené krmivo pro domácí mazlíčky

Lorem ipsum dolor sit ame.

Image

Image

Image

granule brit premium

granule brit premium

Doporučované granule brit premium pro každodenní stravování psů a koček. Výtečné granule brit premium dodají pejskům a kočičkám optimální složení nejdůležitější živiny.


Doporučované granule brit premium pro každodenní stravování psů a koček. Výtečné granule brit premium dodají pejskům a kočičkám optimální složení nejdůležitější živiny. Voňavé granule brit premium si Váš psí kamarád rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou granule brit premium obsahují blahodárně působí na psí srst, klouby, kosti a celé pohybové ústrojí psa. Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, hranule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.


Podrobné informace